^ Başa Dön

Akkartal Dış Ticaret , 2012 yılında İstanbul’da kurulmuş olup dış ticaret ve lojistik organizasyonlar alanında faaliyet göstermektedir.
Akkartal Dış Ticaret, Akkartal Group şirketimize bağlı bir kuruluştur.
Akkartal Dış Ticaret güven veren yapısıyla “Gıda ve Endüstriyel Materyaller” sektörlerine hizmet vermektedir.
Kalite ve satış sonrası teknik destek, lojistik destek, teknik bilgi ve kesin çözüm üretme anlayışı ile faaliyetlerini sürdürmektedir.
Akkartal Group 22 yılı aşkın tecrübesi, sağlam finansal yapısı, uzman yönetim kadrosu, genç dinamik personeli, geniş dağıtım kanalı ve adil ticaret anlayışı ile Akkartal Dış Ticaret “Gıda ve Endüstriyel Materyaller” sektöründe önde gelen kuruluşlarından biri haline gelmiştir.
Öncelikli hedefimiz mutlak müşteri memnuniyetini sağlamak ve uzman kadromuzla uluslararası “Gıda ve Endüstriyel Materyaller” sektöründe daima en iyi olarak profesyonel çalışmalar ile kesintisiz hizmet vermektir.
Kaliteli hizmet anlayışımızla siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz.

Hedeflerimiz

Başarımız, hedeflerimize ulaşana kadar sınırlarımızı zorlamak, azimle ve istikrarla çok çalışmanın bir sonucudur.
Türkiye’nin uzmanlaşmış lider firması olmak en büyük hedefimizdir.
Şirketimiz bu farkındalık doğrultusunda en son teknolojik gelişmeleri takip ederek ve kullanarak, entegre, yenilikçi, uzmanlaşmış kadrosu ile bunları katma değerli hizmetler bütünü ile karşılayarak sektöre katkı sağlamaktadır.
Şirketimiz kalite politikasından hiç bir ödün vermeden genel amaçlarımıza uygun olarak hedeflerimizi oluşturduk ve bu hedeflere uygun olarak sağlam adımlarla çalışmalarımızı yürütmekteyiz.
Müşteri memnuniyetini mümkün olan en yüksek seviyeye çıkarma, verimli iş ortaklıkları kurmak, kaliteden asla ödün vermeden üretim yapmak , çalışanlarımızın motivasyonunu ve üretkenliğini artırmak , müşterilerimizle ilişkilerimizi güçlendirmek ve müşteri odaklı çalışmak, kararlılık ve rekabet gücünü sürekli artırmak hedeflerimize ulaşmanın başarı noktasıdır.