^ Başa Dön

Akkartal Group, Denizcilik ve Finans, Dış Ticaret, Organik Tarım ve Hayvancılık, Sigorta ve Sağlık alanlarında yurtiçi ve yurtdışında başarılı faaliyetlerde bulunmaktadır. Tüm bunların yanı sıra yurtdışında uluslararası bir finans kuruluşumuz da operasyonlarına devam etmektedir. Grup, ayrıca yurtiçinde sağlık sektöründe de yatırımlara başlamıştır.

Akkartal Group bünyesinde bulunan şirketler; Motoryat Turizm Teks. San. ve Tic. Ltd. Şti. , Akkartal Dış Ticaret Teknoloji Nakil Vasıtaları A.Ş. , Akkartal İthalat İhracat İnşaat Sanayi Gıda ve Tic. Ltd. Şti., Akkartal Sigorta ve Aracılık Hizmetleri A.Ş. , Akkartal Tarım Ve Hayvancılık İthalat İhracat A.Ş. ve Akkartal Özel Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti.’ dir.

Akkartal Group, 1990’lı yıllılarda gurubun ilk şirketi Motoryat Turizm Teks. San. ve Tic. Ltd. Şti. , Ticari Gemi ve Mega Yat inşaatı, Gemi Bakım ve Onarımı, acente işlemleri ve ikinci el tekne alım satımı ile faaliyetlerine başladı. Motoryat Turizm Teks. San. ve Tic. Ltd. Şti. 2007 yılında İstanbul Büyükçekmece’deki Güzelce Marina’nın işletilmesini bünyesine kattı.

Motoryat Turizm Teks. San. ve Tic. Ltd. Şti. denizcilik sektöründeki yurtiçi ve yurtdışı projelerde yenilikçi çalışmalarına başarıyla devam etmektedir.

Kuzey Avrupa merkezli faaliyet gösteren finans kuruluşumuz uluslararası alanda finans ve bankacılık hizmeti vermektedir. Finansman Desteklerinden nakit yönetimine, dış ticaretten yatırım ürünlerine kadar her alanda şirketinizin ihtiyaç duyduğu tüm bankacılık ürünlerine yönelik en uygun çözümleri sunmaktadır. Dış ticaret alanında deneyimli, uzman kadromuzla ve geniş yurt dışı muhabir banka ağımızla, dış ticaret işlemlerinde çözüm odaklı çalışmaktadır.

Dış Ticaret alanında Akkartal Dış Ticaret Teknoloji Nakil Vasıtaları A.Ş ve Akkartal İthalat İhracat İnşaat Sanayi Gıda ve Tic. Ltd. Şti şirketleriyle üç kıtaya yayılmış güçlü bir network ağı kurmuştur.

Dış ticaret firmalarımız, metal, hammadde- ara mamul ve mamul ürün tedarikinin yanı sıra gıda ve hayvancılık ürünlerine kadar geniş bir yelpazede hizmet sunmaktadır.

Organizasyonumuzda bulunan Akkartal Tarım Ve Hayvancılık İthalat İhracat A.Ş yurtiçinde Trakya bölgesinde 20.000 dönüm arazi üzerinde yaptığı ve yapmaya devam ettiği teknolojik yatırımlarla ORGANİK tarım ve hayvancılık faaliyetlerine 2012 yılında başlamıştır.

Bir diğer iştirakımız olan Akkartal Sigorta ve Aracılık Hizmetleri A.Ş., kurumsal ya da bireysel müşterilerine ihtiyaçlarına yönelik sigorta hizmetleri vermektedir. Diğer tüm sigorta hizmetlerimizin yanı sıra özellikle marina, tekne, inşaat-montaj sigortalarında da uzman kadrosuyla hızlı ve güvenilir hizmet vermektedir.

Grubun sağlık divizyonu, Akkartal Özel Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. ile 2013 uygulamaya koyacağı yeni projelerle kişiye özel tıbbi hizmet sağlama konseptinde hizmete girecektir.

Akkartal Group’a bağlı tüm şirketler, müşteri odaklı hizmet anlayışı ile müşteri ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda çözümler sunmayı ilke edinmiştir.