^ Başa Dön

Akkartal Group’ da çalışanlarımızın en değerli varlığımız olduğuna inanmaktayız. Çalışanlarımız ile olan ilişkilerimizi sağlıklı ve kalıcı temeller üzerine kuruyor ve hiç bir çalışanımıza geçici gözüyle bakmıyoruz.

Akkartal Group olarak ekibimize başarılı ve yetenekli kişileri katarak, gelişimlerine yardımcı olup teşvik ederek, uzun yıllar birlikte çalışmayı benimsiyor ve planlıyoruz.

Akkartal Group olarak çalışanlarımız arasında ırk, cinsiyet ve inanç farkı gibi ayrım ve değerlendirme yapmıyor, insanların eşit olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle çalışanlarımıza kendini geliştirme ve yükselme fırsatı tanıyoruz. Çalışanlarımızı seçerken çok titiz davranıyoruz. Önceliklerimiz “ sadakat, dürüstlük, takım çalışmasına yatkınlık, duyarlılık, iş ahlakı, kendisiyle ve çevresiyle barışık olmayı” temel ölçütler olarak kabul ediyoruz.

Akkartal Group ile mülakata gelen adaylarımızın başvurdukları pozisyon için gerekli olan yeteneklere sahip olup olmadıklarını objektif olarak değerlendiriyoruz.

Tüm başvurular titizlikle incelenir ve başvuru anında açık kadro olmasa da , adaylar rutin olarak yapılan mülakatlara davet edilebilir. İhtiyaç olduğunda adayların başvuruları tekrar incelemeye alınır ve tekrar değerlendirilir.

Başvurular sırasında, ilgili pozisyonun gerekleri doğrultusunda öğrenim, deneyim, lisans bilgisi önemli olmakla birlikte, görüşmelerde gözlenen kişisel nitelikler de, adayın seçilmesinde önemli rol oynamaktadır.

İş başvurularınızı info@akkartalgroup.com adresine e-mail olarak yollayabilirsiniz.

Akkartal Group İnsan Kaynakları