^ Başa Dön

Yurtiçi ve yurtdışı müşterilerimizin talepleri doğrultusunda; en yüksek kalite, en uygun fiyat hedefiyle beraber, profesyonel plan, strateji ve çözümler geliştirerek, müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın beklenti ve taleplerinin, etkili ve istikrarlı takım çalışması ile geliştirilen optimum fayda ilkesi temelinde, müşteri memnuniyeti ve sadakatinin sağlanması misyonumuz çerçevesinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Halihazırdaki ve potansiyel müşterilerimizin talepleri doğrultusunda ; Kuzey Avrupa, Doğu Avrupa, Ortadoğu, Uzakdoğu ve Afrika pazarlarında, toplam 16 ülkede,

sektörlerinde çalışmalarda bulunarak, müşterilerimiz ile birlikte daha hızlı büyüme ve olgunlaşma politikamız eşliğinde operasyonlarımızı gerçekleştirmekteyiz. Bir AKKARTAL GROUP kuruluşu olan şirketimiz, AKKARTAL GROUP bünyesinde bulunan ve birçok farklı sektörde üretim faaliyetleri gerçekleştiren diğer şirketlerin global çaptaki operasyon ve tecrübelerinin sağladığı bütün avantajları etkin olarak kullanmaktadır.

2012 yılında çalışmalarına başlayan Akkartal İthalat İhracat İnşaat Sanayi Gıda ve Ticaret Limited Şirketi henüz çok yeni olmasına rağmen, AKKARTAL Group’un istihdam sayısına artış sağlayacak olan dondurulmuş deniz ürünleri yatırımını FRESCOMAR markasıyla başlatmış olup, sektördeki yatırımlarını artırarak kısa sürede ihracat yapabilecek seviyeye getirmiştir.

Ayrıca, yukarıda bahsedilen sektörlere ilave olarak yenilenebilir enerji alanında projeler geliştirip, yatırımlarda bulunmak 2013 yılı hedeflerimiz arasında bulunmaktadır.