Akkartal Group

Dış Ticaret

Bir AKKARTAL GROUP kuruluşu olan Akkartal İthalat İhracat San. ve Tic. Ltd. Şti, AKKARTAL GROUP bünyesinde bulunan ve birçok farklı sektörde üretim faaliyetleri gerçekleştiren diğer şirketlerin global çaptaki operasyon ve tecrübelerinin sağladığı bütün avantajları etkin olarak kullanmaktadır.


Yurtiçi ve yurtdışı müşterilerimizin talepleri doğrultusunda; en yüksek kalite, en uygun fiyat hedefiyle beraber, profesyonel plan, strateji ve çözümler geliştirerek, müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın beklenti ve taleplerinin, etkili ve istikrarlı takım çalışması ile geliştirilen optimum fayda ilkesi temelinde, müşteri memnuniyeti ve sadakatinin sağlanması misyonumuz çerçevesinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.


Halihazırdaki ve potansiyel müşterilerimizin talepleri doğrultusunda; Kuzey Avrupa, Doğu Avrupa, Ortadoğu, Uzakdoğu ve Afrika pazarlarında, toplam 16 ülkede, çeşitli sektörlerde çalışmalarda bulunarak, müşterilerimiz ile birlikte daha hızlı büyüme ve olgunlaşma politikamız eşliğinde operasyonlarımızı gerçekleştirmekteyiz.