Tarım & Hayvancılık

AKKARTAL GROUP, 2012 yılında faaliyete geçirdiği Akkartal Tarım ve Hayvancılık İthalat İhracat A.Ş. firması ile Trakya bölgesinde 20.000 dönüm arazi üzerinde inşa edilmekte olan entegre tesisleriyle Türkiye pazarında kısa sürede sektörün önde gelen firmaları arasına adını yazdırarak pazara katkı sağlamayı hedef edinmiştir.


Akkartal Organik tarım ve hayvancılık , Akkartal Grup için sosyal sorumluluk ruhuyla hayata geçirilmiş bir projedir. Günümüzde hızla azalan doğal kaynaklar yaşam kaynağı olan su, yiyecek gibi gereksinimleri rahatça karşılayabilmeleri için, organik tarım ve hayvancılık ve doğal kaynakların korunması her birimizin sosyal sorumluluğudur.


Akkartal Group bu konudaki hassasiyeti göstermek için grubun içerisinde bu konuda yatırım gerçekleştirmiş ve sürekli artan bir çabayla yatırımlarına devam etmektedir.


İlk aşamada Küçükbaş Hayvancılık konusunda yatırımlarını gerçekleştiren şirketimiz, Büyükbaş Hayvancılık alanında yatırımlarına da başlayacaktır.


Tamamen ORGANİK besinlerle hayvan yetiştirmeyi misyon edinen Akkartal Tarım ve Hayvancılık İthalat İhracat A.Ş. ORGANİK HAYVAN YEMİ konusunda uzmanlaşma AR-GE yatırımlarına da önem vermektedir.